Pruszczańska policja bada przyczyny śmierci mężczyzny – samobójstwo nie jest jedyną rozwijaną hipotezą

Siły policyjne w Pruszczu Gdańskim dokładnie analizują zdarzenie, które doprowadziło do śmierci mężczyzny w rejonie wiaduktu przy ulicy NSZZ Solidarność. Pierwsze informacje sugerują, że mogło dojść do samobójstwa, jednak nie jest to jedyna możliwość, którą bierze pod uwagę pruszczańska policja – jak donosi jej rzecznik.

Tego ranka (25.06), około godziny 7.30, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim został poinformowany o prawdopodobnym samobójstwie mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce na terenie Pruszcza Gdańskiego, pod wiaduktem ulicy NSZZ Solidarność. Policjanci natychmiast zostali skierowani na miejsce zdarzenia.

Oficer prasowy KPP Pruszcz Gdański, mł. asp. Karol Kościuk wyjaśnia, że zmarły to mieszkaniec powiatu gdańskiego, urodzony w 1978 roku, który najprawdopodobniej targnął się na swoje życie.

Policjanci obecni na miejscu pod nadzorem prokuratora intensywnie badają szczegółowe okoliczności tej tragedii. Rzecznik pruszczańskiej policji dodaje, że żadna hipoteza nie jest wykluczana – wstępne ustalenia sugerują samobójstwo, ale to nie jedyna możliwość, którą rozważa policja.