Za co Mikoszewo chwalą turyści? Przeczytaj zanim pojedziesz!

Mikoszewo to miejsce do którego fajnie się wraca. To jedno z wielu pozytywnych opinii, jakie o tej miejscowości opowiadają turyści. Chwalą nie tylko sosnowy las, którym idzie się na plażę, ale również ciszę i spokój w tym atrakcyjnym turystycznie regionie.

Wielu bardzo mile wspomina położenie geograficzne tego miejsc. Z jednej strony zachwycający Bałtyk, z drugiej jednak, malownicze ujście Wisły. Razem robią niesamowite wrażenie, które każdy powinien zobaczyć chociaż raz w życiu.

W Mikoszewie jest również wiele atrakcji turystycznych, które z powodzeniem zajmują czas, gdy pogoda niezbyt dopisuje. To przede wszystkim przystań rybacka, oferująca m.in wycieczki i rejsy po Bałtyku. Do tego Agroturystyczna Osada Edukacji Turystycznej, dzięki czemu można prawie cofnąć się w czasie i wziąć udział w średniowiecznym biwaku.

To właśnie tam najmłodsi poznają podstawy surwiwalu i mają okazję samemu tłoczyć złote monety. Wszystkim za to szybciej zabije serce podczas przeprawy promem linowym zastępującym tradycyjny most.